Piercingové šperky do uší

Dostat piercing do ucha je vždy vzrušující, bez ohledu na to, zda je váš první nebo pátý. Umístění je velkou součástí toho, co dělá tento proces tak vzrušujícím; umístění zahrnuje řadu možností, od klasiky – jako je horní vnější ucho – až po něco ostřejšího, jako je dvojitý piercing.

Ušní lalůček je obecně považován za docela typické místo pro piercing – ale to neznamená, že je to nudné místo! Pokud se chcete držet bezpečí ušního lalůčku, ale zároveň mít vzrušující piercing, skvělou volbou je dvojitý piercing do ucha. Umístění dvou samostatných piercingů vedle sebe umožňuje dokonalé přizpůsobení šperkům a rozhodně je to zajímavější než jedna samostatná náušnice.

earring 2591496 1280 - Piercingové šperky do uší

Co je to dvojitý piercing do ucha?Dvojitý piercing do ucha jsou dva po sobě jdoucí jednotlivé piercingy umístěné vedle sebe na spodní části ušního lalůčku. Dvojitý piercing do ucha se často prováděl zvlášť – tedy jeden a až mnohem později druhý. Nedávné trendy však způsobily, že získávání dvou piercingů najednou je docela populární (a šetří čas tím, že nemusíte chodit na dvakrát).

Způsob, jakým funguje dvojité propíchnutí ucha, je přesně ten, jak funguje jeden, jen krát dva. Nejprve se vyčistí přední a zadní část oblasti, poté se lalok označí, kde budou umístěny dva piercingy.

Jaký typ šperků se používá pro dvojitý piercing ucha?Cvoček: I když existuje nekonečná paleta šperků, ze kterých si můžete vybrat, jakmile se vaše nové piercingy zahojí, obvykle se omezuje na malý cvoček, dokud se vpich zcela nezhojí.

Jaký materiál zvolit?Zlato: Pokud jste někým, kdo dává přednost vzhledu zlatých šperků, je zcela možné (a bezpečné!) zvolit si šperky vyrobené ze zlata. Některé zlaté šperky, například bílé zlato, obsahují nikl, proto si nejprve ověřte, zda nejste na nikl alergičtí.

Chirurgická ocel: Další dobrou volbou pro vaše šperky je chirurgická nerezová ocel.

Titan: Vzhledem k tomu, že neobsahuje nikl, je titan nejlepší volbou pro osoby s citlivou pokožkou nebo alergií na nikl.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *