Jak správně nosit náramky s hodinkami

Někteří lidé nenávidí vzhled náramků a hodinek na stejném zápěstí, někteří ho zbožňují a nosí 3, 4 nebo dokonce pět náramků na stejném zápěstí jako hodinky.

Ostatní lidé nosí náramky spolu se svými hodinkami velmi umírněně – to znamená, že pouze nosí takové náramky, které hodinky nenápadně doplňují.

Jak můžete náramky nosit s hodinkami tak, aby vypadaly stylově, ale ne příliš honosně, jaké náramky byste si měli vybrat na základě hodinek, které nosíte, a také to, kolik náramků můžete nosit na stejném zápěstí jako svoje hodinky.

Všimněte si, že níže uvedené tipy jsou pouze obecnou radou. Pokud máte pocit, že chcete porušit pravidla, máte to více než dovoleno.

girl 1848474 1280 - Jak správně nosit náramky s hodinkami

Výběr typu náramku

Hodinky, které máte na sobě, nepochybně hodně rozhodnou o tom, jaké náramky byste měli mít vedle nich.

Dvě věci, které budou mít největší vliv na to, co vedle nich vypadá dobře, jsou materiál hodinek, barva hodinek a také jejich řemínek.

Pokud budete nosit nějaký typ náramku vyrobeného z kovu, měli byste se vždy snažit nosit náramek ze stejného kovu jako hodinky. Díky tomu bude vaše hra náramku a hodinek vypadat propojenější a povede k celkově elegantnějšímu vzhledu.

Sladění barvy náramku s hodinkami

Když nosíte náramky společně s hodinkami, pak by jejich barvy měli být harmonické – ideálně z jednoho barevného spektra.

Náramek nemusí nutně odpovídat barvě samotných hodinek, stačí barevně sladit jejich řemínek. Díky řadě různých řemínků hodinek v rozmanitých barvách můžete řemínek vyměnit přesně podle náramku, který chcete nosit.

Kolik náramků byste měli nosit?

Častou otázkou, pokud jde o nošení náramků a hodinek na stejném zápěstí, je, kolik náramků byste měli nosit.

Jak již bylo zmíněno na začátku tohoto článku, existují lidé, kterým až pět náramků připevníme na stejné zápěstí jako hodinky, a jsou lidé, kteří si sotva troufnou nosit jeden, takže očividně je počet náramků, které chcete nosit, zcela na jednotlivci.

Když se rozhodujete, kolik náramků byste měli nosit vedle hodinek, měli byste se vždy podívat na velikost náramku. Jestliže máte větší náramek, zůstaňte jen u jednoho. Naopak tenké náramky můžete bez obav skládat vedle sebe ve větším počtu. Obecně platí, že příliš velké náramky vedle hodinek nevypadají dobře, a proto se této kombinaci raději vyhněte.

Pamatujte, že náramek by měl hodinky vždy jen doplňovat a podtrhovat jejich krásu, hodinky by tak v ideálním případě měli zůstat středem pozornosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *